Kantoor Hilversum
Home
Zoeken
Inhoud
E-mail
Grote letters
Stichting Woningcorporaties Het Gooi en Omstreken

Prestatieovereenkomst ondertekend

Publicatiedatum 23-02-2010

Burgemeester Melis van de Groep en Jos Flemminks Smid, directeur-bestuurder van Het Gooi en Omstreken, ondertekenden op 22 februari de prestatieafspraken tussen gemeente en woningcorporatie. Met deze ondertekening zijn de gezamenlijke ambities en doelstellingen voor het volkshuisvestingsbeleid in Bunschoten vastgesteld. De daaruit voortvloeiende afspraken gaan gelden voor de periode van 2010 tot 2012.

 

Corporatie en gemeente willen woningzoekenden die zijn aangewezen op sociale huurwoningen de komende jaren beter bedienen. Er wordt onderzoek gedaan naar verbetering van slaagkansen. Mogelijk door bevorderen van doorstroming. Ook wordt onderzoek gedaan naar (meer) betaalbare woningen voor jongeren. Behoud en zo mogelijk vergroten van de beschikbare en bereikbare voorraad sociale huurwoningen staat daarom hoog op de agenda. Daarnaast maakt het realiseren van sociale woningen in de nieuwbouw deel uit van de afspraken. Thema\'s rondom woonruimteverdeling in Eemland en in Bunschoten in het bijzonder worden al op korte termijn besproken.

Woningcorporatie Het Gooi en Omstreken verhuurt en beheert 1056 woningen in Bunschoten.

De gemeente ziet de woningcorporatie als een belangrijke partner en partij om haar beleid op het gebied van wonen, wijken en zorg te realiseren. Het Gooi en Omstreken werkt graag samen met de gemeente. De kwaliteit van het wonen nu en in de toekomst is een gezamenlijke taak.

 

 
Terug naar nieuwsarchief
 Disclaimer